Hakkımızda

ERBAA İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

2019 yılında Erbaa’da tek ortak ROTA HARİTA MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT ŞİRKETİ unvanıyla kurulan şirketimiz 17.12.2019 yılında unvan değişikliği ile ROTA HARİTA MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT ŞİRKETİ unvanını almıştır.

Zaman içerisinde araç sayıları artmış, makine parkı genişlemiş, iş imkanları ve çalışan sayısı ile sektöründe büyükler arasında yerini almıştır.

Firmamız yaptığı işlerde öncü olmayı ilke edinmiş, kurumsallaşmaya önem vermiş, zamanla değişen şartlara ayak uydurmuş gelişmeleri takip etmekle kalmamış onlara öncü olmuş, yatırımlarını da bu yönde yaparak hem kendi büyümesini emin adımlarla sağlamış hem de çalıştığı firmalara güven vermiştir.

Bu ilerleyişine ilk günkü heyecanını koruyarak, güçlenerek ve büyüyerek devam etmektedir.

Müşteri memnuniyeti ile oluşan sadakat firmamızın en önemli kaynağı.

MİSYONUMUZ

3 yılı aşkın geçmişiyle verimli daha güvenilir yıllarca birlikte olma düşüncesiyle gelişmelere açık ve örnek bir kuruluş olma amacındadır.

VİZYONUMUZ

Yapmış olduğu iş alanında en iyi firmalardan biri olan ERBAA İNŞAAT’ın ülke standartlarında en iyisini yapmak, yaşadığı bölge ve içinde bulunduğu topluluğa en iyi şekilde katkıda bulunmak, fayda sağlamaktır, bu doğrultuda, karlılığını çalışanları ve çalıştığı toplulukla birlikte paylaşmak, geliştirmek ve yükseltmektir.

Taahhüt ettiği bütün işlerinde dürüstlük imajını koruyarak ilerlemektir.